Fieldmann FDK 200802-E

Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 247 589 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 352 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby69 Kč99 % • 310 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 4 130 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 240 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby50 Kč99 % • 10 703 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 9 351 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 090 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 115 680 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 283 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 498 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta105 Kč95 % • 10 392 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč94 % • 2 576 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby50 Kč100 % • 3 497 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 13 089 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta89 Kč98 % • 7 204 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta73 Kč96 % • 7 054 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma95 % • 3 557 recenzíDalší informace

na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v tipa.eu

• Tento produkt jsem zakoupil pouze jako nouzové řešení za účelem využití samotného motoru, který byl svým výkonem a cenou dostačující pro můj vlastní projekt. Proto jakékoli další hodnocení považuji za zbytečné...
    • Jedinou výhodu spatřuji v tom, že tento výrobek lze poměrně snadno a rychle rozebrat na jednotlivé komponenty a většinu z nich posléze vhodně využít ke zhotovení vlastního projektu.
  • , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• Zmetek

30 minut práce, kouř a motor "se vypařil". To je samozřejmě nadsázka, ale prostě, pokud potřebujete řezat, kupte si funkční pilu. Tohle je, po rozebrání, zjištěná pouhá imitace( z venku ). Popis u výrobku je více, než úsměvný ..." silný měděný motor..." Ano měď v něm byla, ale jen než shořela. Prostě nevyhazujte peníze, jako já. Měl jsem si lépe přečíst recenze, protože nejsem první....

Typ pily
Volnoběžné otáčky
4500 ot/min
Hmot­nost
2.75 kg

Kotoučová pila FIELDMANN FDK 200802-E se pyšní silným 800 Wattovým motorem s měděným vinutím, který zaručí snadné přeříznutí dřevěných materiálů do hloubky 45 mm s dodaným kotoučem o průměru 140 mm. Na pile je možné nastavit různé úhly řezu pro přesné zapasování různých řezaných materiálů do sebe.

FDK 200802-E Kotoučová pila FIELDMANN

Napětí: 230V/50 Hz
Příkon: 800 W
Otáčky motoru bez zatížení 4500 ot./min
Pohodlná rukojeť
Měděné vinutí motoru
Průměr kotouče 140 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 324 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 642 recenzíDalší informace

• přesná
    • lehká
    • nastavení úhlu

Kupoval jsem když jsem dětem stavěl zahradní domek se skluzavkou. Vyhrál jsem si s tím a kotoučovka jela pořád. Dobře se s ní pracuje. Nastavení úhlů mi dost pomohlo. Je přesná a pro domácího kutila úplně super.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vše ok

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v tipa.eu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 324 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 642 recenzíDalší informace

• Jednoduchost
    • Lehkost
    • Přesnost
    • Dobře skladné

Jsem nadmíru spokojen. Potřeboval jsem něco do své dílny a tohle je absolutně ideální. Cenově dobře dostupné a bez problémů. Vše jede krásně. Zde mohu doporučit.

• Lehká, malá, šikovná

Na to co jsem doma potřeboval absolutně dostačující. Pěkná práce. Jsem spokojenej se skvělou cenou. a určitě doporučuji.

• , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• Zmetek

• , zakoupeno v MALL.CZ

zboží budu reklamovat,po zapojení do elektřiny pomalé otáčky a smrad od motoru

• , zakoupeno v Electro World

• vráceno - po cca 20 minutách použití nefunkční

první nákup výrobku Fieldmann a již NIKDY více

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• plní požadavky
  • , zakoupeno v StavbaEU.cz

• Slozita vymena piloveho ,listu.